אתר זה משתמש בקובצי Cookie כדי לעזור לנו להעניק לך את החוויה הטובה ביותר כשאתה מבקר באתר שלנו. על ידי המשך השימוש באתר זה, אתה מסכים לשימוש שלנו בעוגיות אלו.
ברכות לקמילה מאיר וייסברג סטודנטית במחלקה לרגל זכייתה בתחרות איגוד המתכננים בישראל!
30 יוני, 2024
קמילה מאיר וייסברג סטודנטית במחלקה בהנחיית ד"ר אמילי סילברמן ופרופ' גלעד רוזן, זכתה בתחרות איגוד המתכננים בישראל לעבודות אקדמיות מצטיינות בתכנון ערים ואזורים. כל הכבוד ויישר כוח!